OKÄND KONSTNÄR. Sittande kvinna, olja på duk, otydlig signatur. Tidigt 1900-tal.

18937. OKÄND KONSTNÄR. Sittande kvinna, olja på duk, otydlig signatur. Tidigt 1900-tal.

52,5 x 66 cm.

Krackelyrer, mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

52,5 x 66 cm.

Antal besök: 1 867