Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Hyefjorden. Olja på duk, signerad J. Lefdahl.
189349. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv från Hyefjorden. Olja på duk, signerad J. Lefdahl.
43 x 26 cm.
Smärre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
43 x 26 cm.
Smärre färgbortfall.
650