JACKA, Barbour, England, 2000-tal, stl 36.

189331. JACKA, Barbour, England, 2000-tal, stl 36.

Svart. Foder i form av engelska flaggan.

Bruksslitage. Smärre hål vid fickor samt vid blixtlås på ett ärmslut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 052