INGEGERD TORHAMN. Porträtt. Olja på duk. Signerad Ingegerd Sjöstrand.

18930. INGEGERD TORHAMN. Porträtt. Olja på duk. Signerad Ingegerd Sjöstrand.

34 x 28 cm.

Skador och färgbortfall. Duken saknar spännram.

Ingegerd Torhamn (1898–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 28 cm.

Ingegerd Torhamn (1898–1994)

Antal besök: 1 245