Arne Anderson, älg i kärr, olja på duk, signerad, 26x34 cm
Siv Johansson, "Äppleblom", ullmosaik, signerad, 33,5x44 cm
Oidentifierad konstnär, älgar i glänta, olja på duk, otydligt signerad, 31,5x49 cm.
Obetydligt slitage.
Obetydligt slitage.