ROJ FRIBERG. Litografi. Signerad R/76 och numrerad 183/200.

189287. ROJ FRIBERG. Litografi. Signerad R/76 och numrerad 183/200.

Bildyta 55 x 45cm.

Oramad.

Roj Friberg (1934–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 55 x 45cm.

Oramad.

Roj Friberg (1934–2016)

Antal besök: 1 506