LITOFANISTÄLLNING, gjutmetall, 1800-tal.

189280. LITOFANISTÄLLNING, gjutmetall, 1800-tal.

Dekor av elefanthuvuden, kompletterat broderi.
Höjd ca 30 cm.

Senare kompletterade broderi. Slitage. Bristningar på två ställen på fot. Fläckar på broderi.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 30 cm.

Antal besök: 540