SVENSKA FOX HUNT.

SVENSKA FOX HUNT.
189254. SVENSKA FOX HUNT.

(1800-talets målare århundrade)
Engelsk rävjakt
olja/duk, 55,5 x 79 cm, ger., avsignerad.

Gör en kostnadsfri värdering!
189254. SVENSKA FOX HUNT.

Engelsk rävjakt

Auktionshaus Schwerin
Antal besök: 2 217