OKÄND KONSTNÄR, "Motiv från Borstahusen", Olja på pannå, monogram signerad BHRA.

189249. OKÄND KONSTNÄR, "Motiv från Borstahusen", Olja på pannå, monogram signerad BHRA.

Signerad A Tergo B A-son, "Motiv från Borstahusen", 1950. H 36 cm, B 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 925