DOCKVAGN, Emmaljunga, 1900-talets andra hälft.

1892411. DOCKVAGN, Emmaljunga, 1900-talets andra hälft.

Ca höjd 84 cm.

Bruks-/åldersslitage, fuktskada i botten. Lagad i ovan och nederdel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca höjd 84 cm.

Antal besök: 921