Auktionshuset Thelin & Johansson
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, gips, madonna, 1900-talets första hälft.
189223. FIGURIN, gips, madonna, 1900-talets första hälft.
Höjd: 37,5 cm.
Repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd: 37,5 cm.
Repor.
1 465