MARC CHAGALL. EFTER. REPRODUKTION, tryck, 1900-tal.

1892211. MARC CHAGALL. EFTER. REPRODUKTION, tryck, 1900-tal.

höjd 59 cm, bredd 40 cm.

mindre åldersslitage.

Marc Chagall (1887–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 59 cm, bredd 40 cm.

mindre åldersslitage.

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besök: 2 464