FIGURINER, 2 st, porslin, Nymphenburg, 1900-tal.

189184. FIGURINER, 2 st, porslin, Nymphenburg, 1900-tal.

Soldater på häst. Höjd ca. 20-21 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 594