SERVISDELAR (13), porslin, fruktmotiv och guldkant , Hackefors, 1900-talets mitt.

189176. SERVISDELAR (13), porslin, fruktmotiv och guldkant , Hackefors, 1900-talets mitt.

1 fat: 32,5x28,5 cm
12 assietter: 19x19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 fat: 32,5x28,5 cm
12 assietter: 19x19 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 853