SERVISDELAR, 17 delar, stengods, M-L Hellgren. 1900-talets sista kvartal.

189152. SERVISDELAR, 17 delar, stengods, M-L Hellgren. 1900-talets sista kvartal.

8 fat, diameter 20 cm.
8 skålar, höjd 6,5, diameter 13,5 cm.
1 burk med lock, höjd 12 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 fat, diameter 20 cm.
1 burk med lock, höjd 12 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Antal besök: 976