LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets mitt, höjd utan kedja 70 cm.

189144. LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets mitt, höjd utan kedja 70 cm.

Stomme av mässing. Fem ljusarmar med elektrifierade ljuspunkter. Diameter ca 45 cm.

Smärre bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 576