SIDOBORD, 1950-tal.

SIDOBORD, 1950-tal.
189142. SIDOBORD, 1950-tal.

Trekantig form. Skiva med löstagbara ben i teakm märkta bröderna miller. Bredd 59, höjd 46 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
189142. SIDOBORD, 1950-tal.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 872