HERRBETJÄNT, på hjul, 1950-tal. Brevettato Italy.

189124. HERRBETJÄNT, på hjul, 1950-tal. Brevettato Italy.

Med svängbara hjul. Höjd 106 cm.

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 1 020