GUNNAR TORHAMN. Porträtt av hustrun Ingegerd Torhamn. Olja på duk. Signerad Torhamn.

18907. GUNNAR TORHAMN. Porträtt av hustrun Ingegerd Torhamn. Olja på duk. Signerad Torhamn.

55 x 46 cm. Målad i mitten av 1920-talet.

Retuscher.

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Retuscher.

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Antal besök: 4 087