189068. GLASFÖREMÅL, 3 delar, Bl a Ulrica Hydman-Vallien, "Caramba", Kosta Boda.
Vas, Kjell Engman, Kosta Boda. Höjd 39,5 cm
Vas, "Caramba", Ulrica Hydman vallien, Kosta Boda. Höjd 20 cm
Skulptur, Äpple, Johansfors. Höjd 8,5 cm.
Slitage. Enstaka nagg.