GLASFÖREMÅL, 3 delar, Bl a Ulrica Hydman-Vallien, "Caramba", Kosta Boda.

189068. GLASFÖREMÅL, 3 delar, Bl a Ulrica Hydman-Vallien, "Caramba", Kosta Boda.

Vas, Kjell Engman, Kosta Boda. Höjd 39,5 cm
Vas, "Caramba", Ulrica Hydman vallien, Kosta Boda. Höjd 20 cm
Skulptur, Äpple, Johansfors. Höjd 8,5 cm.

Slitage. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Enstaka nagg.

Antal besök: 1 607