HASSE ANDERSSON. Gåsalagen. Färglitografi. 2 st. Signerade och numrerade Hasse Andersson, Skanör, 88/300 och 297/300.
189058. HASSE ANDERSSON. Gåsalagen. Färglitografi. 2 st. Signerade och numrerade Hasse Andersson, Skanör, 88/300 och 297/300.
1 st med titeln "Du skall veta att Du är lika god som vi"
1 st med titeln "Du skall inbilla Dej att Du är klokare än
Bildyta 39x34 cm
Bladstorlek 29x25 cm.
Bildyta 39x34 cm
Bladstorlek 29x25 cm.