TRÄDGÅRDSSOLAR. 4 st. Vitmålad trä och rotting. 1900-talet.

189052. TRÄDGÅRDSSOLAR. 4 st. Vitmålad trä och rotting. 1900-talet.

Karmstolar i vitmålad rotting och löstagbar blommig dyna
Höjd 70 cm
Bredd karm till karm, ca 65,5 cm
Djup 54 cm.

Bruksskic med repor och vaskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm
Djup 54 cm.

Antal besök: 954