KISTA, senbarock, 1700-tal.

KISTA, senbarock, 1700-tal.
1889911. KISTA, senbarock, 1700-tal.

Ek. Beslag av smide. Gavlar med bärhandtag. Längd 130. Bredd 65. Höjd 75 cm.

Slitage. Repor och märken. Torrsprickor och avslag. Låst.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 663