LAMPBORD, gustaviansk stil samt SPEGEL, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

18899. LAMPBORD, gustaviansk stil samt SPEGEL, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Ovalt bord med hyllplan, fanerat rutmönster, mässingsbeslag.
Längd 55, bredd 42, höjd 66 cm.
Spegel, höjd 80 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, höjd 80 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 961