FIGURINER mm, 14 st, porslin, 1900-tal.

188974. FIGURINER mm, 14 st, porslin, 1900-tal.

Grisar. Höjd ca. 5-16 cm.

Slitage, nagg, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grisar. Höjd ca. 5-16 cm.

Slitage, nagg, lagningar.

Antal besök: 478