SKRIN, 5 st, asiatiska, 1900-tal.

1889737. SKRIN, 5 st, asiatiska, 1900-tal.

Lackarbete och målat trä. Längd ca 16 - 21 cm.

Slitage. Repor och märken. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 334