ALLMOGEVÄVNAD, Skåne.

ALLMOGEVÄVNAD, Skåne.
188925. ALLMOGEVÄVNAD, Skåne.

170 x 110 cm.

Mindre lagning, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
188925. ALLMOGEVÄVNAD, Skåne.

170 x 110 cm.

Mindre lagning, slitage.

Antal besök: 2 145