EBERHARD SCHLOTTER (TYSKLAND, 1921-2014). Komposition.

1889210. EBERHARD SCHLOTTER (TYSKLAND, 1921-2014). Komposition.

Etsning, signerad, numrerad 11/50. Motivnr 397. ca 24 x 33 cm. (42 x 55 cm.)

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 411