skänk, valnöt faner.

skänk, valnöt faner.
1888991. skänk, valnöt faner.

Skänk, valnöt-look faner. Skänk med en lådformad valnötfanérkropp, fyra lådor till vänster och var och en med en skjutdörr i mitten och höger, utrustad med hyllor på insidan, H.73cm, L.220cm, W.44cm.

Tecken på slitage och gnidning som är lämpliga för ålder, partiella repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
1888991. skänk, valnöt faner.

Antal besök: 1 332