OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Interiör med mor och barn, olja på duk, otydligt signerad G. Falck.

188893. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Interiör med mor och barn, olja på duk, otydligt signerad G. Falck.

116 x 82 cm.

Duklagning, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

116 x 82 cm.

Duklagning, krackelyrer.

Antal besök: 833