SPELBORD, 1900-talets första hälft.

188887. SPELBORD, 1900-talets första hälft.

Betsat trä, rund form med vändbar skiva, glasad samt filtduk. Kompleterad med hjul. Diameter 85, höjd 65 cm.

Slitage, skada på bordsskivans inre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 547