BORD, mahogny med målad porslinsplatta signerad M. Bouquet.

188785. BORD, mahogny med målad porslinsplatta signerad M. Bouquet.

Längd 72, bredd 46, höjd 66 cm.

Hörnen delade, lackslitage samt sprickor i porslinsplattan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 492