Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
PALLE NIELSEN. Krock. Litografi. Monogramsignerad PN/75. 109/350.
18878. PALLE NIELSEN. Krock. Litografi. Monogramsignerad PN/75. 109/350.
23 x 37 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
23 x 37 cm.
Garpenhus Auktioner
1 395