BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

18877. BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 98, bredd 52, höjd 79 cm.

Smärre slitage, solblekt på ena sidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 498