MATSALSGRUPP, teak med vitmålat underrede, 1960-tal.

188755. MATSALSGRUPP, teak med vitmålat underrede, 1960-tal.

Matbord, 4 stolar samt uppfällbar skiva, bordets längd 15, bredd 90, höjd 73 cm samt skivans bredd 60 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 542