JANOS HATVANI. "Hustak", olja på pannå, signerad och daterad -50.

188744. JANOS HATVANI. "Hustak", olja på pannå, signerad och daterad -50.

61 x 51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 51 cm.

Antal besök: 1 219