OLOF W. NILSSON. Kustvy. Olja på duk, signerad och daterad 1945.

188743. OLOF W. NILSSON. Kustvy. Olja på duk, signerad och daterad 1945.

46 x 61 cm.

Uppfodrad på pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 61 cm.

Uppfodrad på pannå.

Antal besök: 3 541