KOLONNSKÅP, mahogny med bronser, rokokostil, 1900-tal.

188736. KOLONNSKÅP, mahogny med bronser, rokokostil, 1900-tal.

Ombyggt till bar, längd 75, bredd 51, höjd 167 cm.

Slitage, fanérskador, lösa spegelglas samt sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 760