BORDSLAMPA glas, 1900-talets andra hälft.

1887244. BORDSLAMPA glas, 1900-talets andra hälft.

Vitt glas med randig dekor. Sannolikt Italien 1900-talets senare del.
Höjd 22 cm.

Bruksslitage märken. El ej testad ingen funktionsgaranti lämnas.

Höjd 22 cm.

Antal besök: 413