TRÄDGÅRDSSTOLAR samt BORD, 4 st, Trip Trap, Danmark.

1887038. TRÄDGÅRDSSTOLAR samt BORD, 4 st, Trip Trap, Danmark.

Teak och målad teak, brickmärkta. Karmstolar, fällbara, bredd ca 56, sitthöjd ca 46 cm. Serveringsvagn/brickbord (+ extra bricka), längd ca 61, bredd ca 36, höjd ca 50 cm. Fällbord ca 46x46, höjd ca 40 cm.

Märken, slitage och skador, lösa delar, minsta fällbordet ej märkt men sannolikt Trip Trap.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 428