7 rödvinsglas, höjd 13,5 cm.
9 vitvinsglas, höjd ca 12,5 cm.
12 sherryglas, höjd ca 6,5 cm.
11 likörglas, höjd ca 7,5 cm.
9 selterglas, höjd ca 9 cm.
11 Öl/grogglas, höjd ca 15,5 cm.
Bruksslitage, nagg.
7 rödvinsglas, höjd 13,5 cm.
11 likörglas, höjd ca 7,5 cm.
9 selterglas, höjd ca 9 cm.
Bruksslitage, nagg.