BYRÅ, SOFFBORD samt SPEGEL, 1900-tal.

18863. BYRÅ, SOFFBORD samt SPEGEL, 1900-tal.

Byrå, längd 75, bredd 37, höjd 85 cm.
Soffbord Svenska Möbelfabriken, längd 100, bredd, höjd cm.
Spegel, 70 x 59 cm.

Bruksslitage/Slitage. Nyckel saknas till byrå.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, 70 x 59 cm.

Antal besök: 740