RAMON ANDERSSON. Blandteknik, signerad.

1886232. RAMON ANDERSSON. Blandteknik, signerad.

Bildmått 40 x 80 cm.
Rammått 59 x 98 cm.

Färgsläpp, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 40 x 80 cm.
Rammått 59 x 98 cm.

Färgsläpp, krackelyr.

Antal besök: 483