SPEGELBYRÅ, jugend, tidigt 1900-tal.

18859. SPEGELBYRÅ, jugend, tidigt 1900-tal.

Längd 99, bredd 48, höjd ca 168 cm.

Slitage och sprickor. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 633