PELLE ÅBERG. olja på pannå, signerad Pelle Åberg, Leende clown.

188580. PELLE ÅBERG. olja på pannå, signerad Pelle Åberg, Leende clown.

49,5x40 cm.

Pelle Åberg (1909–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

49,5x40 cm.

Pelle Åberg (1909–1964)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 978