STRÅKINSTRUMENT, troligen stråkharpa.

1885653. STRÅKINSTRUMENT, troligen stråkharpa.

Med stråke.
Längd ca. 51-63 cm.

Bruksslitage. Skador på tagel. Ej fullständigt genomgången.

Tema

Eric Humbles samling av tidig musik

Gör en kostnadsfri värdering!

Med stråke.
Längd ca. 51-63 cm.

Tema

Antal besök: 2 973