PLÅNBOK, förgylld metall, bakelit.

188555. PLÅNBOK, förgylld metall, bakelit.

1. 20:e halvlek Århundrade, stanslipad bakelit i blå/vit. Åtgärder 6.5cm x 5cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tecken på slitage.

Auktionshaus Demessieur
Antal besök: 692