GITARR, akustisk, Fender CD-60 BLK.

1885293. GITARR, akustisk, Fender CD-60 BLK.

Nr CS07102306.
Längd 104 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr CS07102306.
Längd 104 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 542