TAMBURMAJOR, och TIDNINGSBORD, gulmetall, 1900-talets andra hälft.

18852. TAMBURMAJOR, och TIDNINGSBORD, gulmetall, 1900-talets andra hälft.

Tamburmajorens höjd 172 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tamburmajorens höjd 172 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 968