Gomér & Andersson Linköping
Klockor & Ur
Övriga ur
KLOCKA, 1900-talets första hälft samt CIGARRLÅDA, 1960-tal.
188499. KLOCKA, 1900-talets första hälft samt CIGARRLÅDA, 1960-tal.
Höjd ca. 11-14 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 11-14 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
738